Tank Konteyner Taşımacılığı

 

Tehlikeli & Tehlikesiz tüm sıvı ve doğal kimyasal taşımacılığında uçtan uca tüm lojistik süreçlerini yönetirken, intermodel taşımacılık metodlarından size en uygun olanını uygularız.

Acentelik

11 yıllık temsilcilik ve acentelik tecrübemiz ile dünyanın önde gelen tank konteyner operatörlerine, lojistik servis sağlayıcılarına, Türkiye ve çevresindeki lojistik firmalarına hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sahip olduğumuz iş uzmanlığımızı acentelik ve temsilciliklerini yapmakta olduğumuz tank konteyner operatörleri ile paylaşarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sağlıyoruz.

Biz Zafer Tank olarak önceliğimizi, “Maksimum güvenlik ve gizlilik ilkelerini benimseyerek iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin tüm haklarını korumak” olarak belirledik.

Türkiye’nin tüm liman ve demiryolu bağlantı terminallerine acentelik hizmeti verirken, bölgemizde bulunan tüm müşteriler ile sürekli iletişim halinde oluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

ADR (Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması) tehlikeli maddelerin, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden, güvenli ve düzenli şekilde kamuya açık karayolu ile taşınmasını sağlayan bir yönergedir. Bu yönerge, taşıma faaliyetinde yer alan gönderenlerin, alıcıların, dolduranların, yükleyenlerin, boşaltanların, ambalajlayanların, taşımacıların ve tehlikeli madde taşıyan her türlü aracın operatör ve sürücülerinin sorumluluk, yükümlülük ve çalışma koşullarını da belirler. Bu yönetmelik kapsamında alınan belgelere ve sertifikalara ADR belgesi denir.

Treyler, motorlu bir taşıt tarafından çekilen ve taşıyacağı yükün özelliklerine has bir şekilde tasarlanıp imal edilen en az bir dingili ve çekildiği taşıta çeki oku, döner tabla, kanca v.b adlarla tanımlanan bir bağlantı aygıtı aracılığı ile bağlanan yük taşıma amaçlı karayolu taşıt aracıdır.
Treyler; Özetle yarırömork olarak isimlendirdiğimiz en az 1 dingilli ve “Çekici” ile çekilerek (bir kısmı da taşınarak) hareket edebilen yük taşıma aracıdır. Üzerindeki yükün bir kısmını kendisine bağlı dingilin (dingillerin) taşıdığı, diğer kısmını da “Çekici” aracın taşıdığı araçtır. Farkındalık sağlamak için; Yarırömork: yükün tamamını değil bir kısmını, römork ise: yükün tamamını taşıyan araçlardır. Treylerin diğer bir adı da “dorse”dir. Bunlar en çok kullanılan isimlendirmelerdir. Resmi kullanım adı ise “Yarırömork”tur. Treyler, çekici araca “King Pimi” (Kingpin) denilen flanşlıbir yapıya sahip 2 inç ve 3,5 inç ölçülerinde iki farklı tipte bağlantı aparatı ile bağlanmaktadır. Çekici üzerinde king piminin girebileceği özel bir tabla vardır. Treylerlerin ebatları ve ölçülerini, seyir şartları Karayolları Trafik Yönetmeliği’nin 128. maddesinde belirtilmiştir. Lowbed: İş Makinaları ve/veya bölünemez büyük ebatlı veya ağır yüklerin nakliyesini gerçekleştirmek için kullanılan “Yarı Römork” araçlara verilen genel addır.

Kasım 2016 tarihi itibari ile şirketimizde özmal 42 yarı römork bunların 20 tanesi ADR T9 belgeli, 18 çekici bunların 12 tanesinin ADR T9 belgesi bulunmaktadır.

Firmamızda 3 adet ısıtma metodu vardır; Buhar ile ısıtma, aynı anda en fazla 6 konteyner ısıtmaya alınabilir, Sıcak su ısıtma, aynı anda en fazla 3 konteyner ısıtmaya alınabilir, Elektrikli ısıtma ise aynı anda 2 konteyner ısıtmaya alınabilir.

Güvenli

Maksimum güvenlikli iş süreçleri yönetiyor, yeşil taşımacılık anlayışını benimsiyoruz

Hızlı Taşımacılık

En hızlı çözümü, en uygun taşımacılık modeliyle sunuyoruz

24/7 Hizmet

Eşsiz müşteri deneyimi yaratmak adına her anınızda yanındayız

Summary
Tank Konteyner Taşımacılığı
Service Type
Tank Konteyner Taşımacılığı
Provider Name
Tank Taşıma,
Atatürk Mah. Ataşehir Bul. Ata2/Ataşehir Sitesi B2 Blok No: 6/55 ,ataşehir,istanbul- Telephone No.+90 216 575 03 17
Area
Tank Konteyner Taşımacılığı
Description
Tehlikeli & Tehlikesiz tüm sıvı ve doğal kimyasal taşımacılığında uçtan uca tüm lojistik süreçlerini yönetirken, intermodel taşımacılık metodlarından size en uygun olanını uygularız.