ZAFER TANK TAŞIMA YOLCULUĞU;

1998 yılında kimyasal ve sıvı gıda taşımacılığı alanında hizmet vererek başladı. Kısa sürede taşımacılık sektörünün en büyük oyuncularından birisi olan Zafer Tank Taşıma, sürdürülebilir büyüme stratejisine paralel olarak iş alanını genişletti.

Geçmiş yıllardaki nakliye deneyim ve tecrübeleri ile 2005 yılında Zafer Tank Taşıma dökme taşımacılık pazarına giriş yaptık ve Tank Konteyner Taşımacılığı hizmeti vermeye başladık.

Bugün itibariyle Zafer Tank ailesi olarak, Tehlikeli & Tehlikesiz tüm sıvı ve doğal kimyasal tank konteyner taşımacılığı, depolanması, ihtiyaç dahilinde ısıtılması ve uçtan uca gümrükleme sürecinin gerçekleştirmesi hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Petro kimya ve kimya firmalarının önde gelen isimlerine diğer tank konteyner operatörleri ile birlikte çalışarak istenilen kalitede hizmet sunuyoruz. Maksimum güvenlikli operasyon süreçlerini yönetiyor ve intermodel taşımacılık alternatifleri uygulayarak müşteri maliyetlerini düşürüyoruz.

Zafer Tank, ADR kimyasalları (2, 3, 4, 5, 6, 8 ve 9 sınıfları) ve NO ADR modu taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış, yarattığı bu deneyimle Dünyanın en büyük tank konteyner operatörleri ile çalışma imkanı kazanmış, Dünya üzerinde tank konteyner ile sıvı taşımacılığında en büyük referans firması olmuştur.

 

Biz Bunlara İnanıyoruz !

  • Sektöre yön veren, yalın işletme modelini ilk uygulayan firma olmak
  • Sürdürülebilir büyüme ile hizmet verilen pazardaki tüm ihtiyaçlara çözüm sunmak
  • Eşsiz müşteri ve çalışan deneyimi yaratmak
  • Maliyet yönetimini müşterilerin yerine yapmak
  • En hızlı çözümü, en uygun kanaldan en doğru şekilde sunmak
  • Proaktif yaklaşıma sahip, yapılmayanı yapabilme çevikliğine sahip bir organizasyon oluşturmak

SERTİFİKALAR

YÖNETİM POLİTİKASI

Her an bize ulaşabilirsiniz. 7/24 yanınızdayız.